לחברים שנה טובה, בקטנה משולחן המנכ"ל, בברכת חברים, ליאור שמחה

חברים שלום רב,

להלן דוח מנכ"ל   (בקטנה)

עם הפנים לקראת הסגר

לפי התקנות, הסגר אינו משפיע על עובדי החקלאות והעובדים היצרניים, ביחד עם זאת אנו ממליצים לקרוא את ההנחיות (הנמצאות באתר)  ולהצטייד עם כרטיסי העובד.

מי שטרם קיבל את כרטיסי העובד החיוני יש ליצור קשר עם עובדות ההתאחדות בכדי להנפיק כרטיסים חדשים לפי האזורים הגיאוגרפים;
אזור צפון א' (גליל מערבי, עמק יזרעאל, גרנות) – סיגל sigal@icba.co.il
אזור צפון ב' (עמק הירדן ורמת הגולן, בית שאן, גליל עליון) – אורית orit@icba.co.il
אזור הדרום (מגדרה עד איילות) – רינהrina@icba.co.il
אזור המרכז (בין חדרה לגדרה) – לימורlimor@icba.co.il

אנא בקשו אישור קבלת המייל.

בחירת שם לאגודה
הסקר עדיין פתוח, ויהיה כך עד ערב החג, תשתפו, הצביעו ותשפיעו.
https://forms.gle/kW6KB2KXC9NTTahk9

אסיפה 2020 ומשמעויות לקראת הסגר
הובא לידיעתנו כי בימים אלה משתנות שוב הנחיות רשמת האגודות באשר לכינוס אסיפות ברחבי הארץ, לאחר שנקבל את ההנחיות החדשות, וועדת הבחירות תעשה ככל שביכולתה בכדי לקיים אסיפה כדין תחת המגבלות כולי תקווה כי הנחיות אלה לא יעצרו אותנו, ונוכל לאחר הסגר לקיים את האסיפה באמצעים דיגיטליים.

הרמת כוסית ענפית  
היום בערב מתקיימת הרמת כוסית ענפית בנוכחות שר החקלאות ומנכ"ל משרדו, במסגרת זו גם נציג את הקליפ עם התמונות שלכם ושל הילדים – שנה טובה מאד (אנחנו צריכים אחת כזו)

לקראת הסכם  
בשעה טובה זימנו אותנו (משרד החקלאות), לפגישת "התנעה" שבשל הסגר גם ככל הנראה תהיה האחרונה לפחות בשבועות הקרובים.
ראוי להדגיש כי בעת הזו אני מכין את החומר לשלל תרחישים, לומד את הנושא מכל הזווית, ונפגש עם כל מי שרוצה להשמיע ולשמוע, וזאת בכדי להגיע מוכן יותר באופן אישי.
המו"מ טרם הגיע, וננצל את הזמן הזה ללמידה טובה יותר של הנושא ולנסות לחשוב ולשכנע באופן יצירתי ומחוץ לקופסא, אני נפגש עם לא מעט אנשים (בזהירות המתבקשת) ומי שמעוניין להיפגש, להשמיע ולשמוע להציע, להעיר או להאיר, יותר ממוזמן ליצור קשר.

עם זאת, חברים עם מזג מהיר חימה ממשיכים את מסע הדלגטימציה ברשתות, חברים הרוצים לעשות "הון פוליטי" ממשיכים להפיץ את משנת "הפייק ניוז" ולזרוע שנאה והרס עצמי בתקווה שזה ישתלם להם בבחירות להנהלה  – חברים, זו לא דרכנו ואמירות הללו שנועדו לפגוע באמון ההנהלה, לפלג בין קיבוצים למושבים, וכמובן לסכסך בתוך המגזר המשפחתי – אינם בבי/ת ספרנו!

עלינו לבוא מאוחדים ומגובשים, בכדי לייצר חזית אחידה ולהגיד בקול ברור – אין לנו מה לתת יותר ונתנו את כל מה שהיה לנו, אנחנו פה בכדי לשמור על ענף החלב ועל ביטחון המזון של מדינת ישראל.

מתנדבים בבית ספר "אשל הנשיא"
ממשיכים את הערבות ההדדית והסולידריות ונרתמים לעזור לבית ספר אשל הנשיא, גם אני אצטרף לעבודה המשותפת, מבקש ממכם להצטרף אליי ולעזור ברפת.
להרשמה יש לסמס לסיגל  050-6364520.

עיכובים בעבודת המעבדה (בהמשך לפרסום של שירלי לגזיאל)
כידוע לכם, יש לא מעט עיכובים בעבודת המעבדה בשל הרצון שלנו לשמור על הנחיות הבריאות המומלצות.
אף על פי כן, לפני שבוע החלטנו להקל בהוראות אלה בכדי לתגבר את קצב העבודה, החלטה זו אינה פשוטה עבורנו כי אנו נמצאים במתח מתמיד בין הרצון לשמור על הנחיות ולדאוג לעבודת מעבדה תקינה לבין עמידה בקצב העבודה ושביעות רצון הלקוחות.
כמו כן יש להדגיש כי בקרוב נקלוט עובדת חדשה למעבדה, ובשל הלחץ ביקשנו מאחד מעובדי המעבדה, הנמצא בחופשת חתונה, להקדים ולחזור לעבודה במהירות האפשרית.
מצפים להבנתכם בנושא.

שנה טובה
ליאור שמחה